Recent posts

sharetranslate pieluchysomething also

In particular, there have been objections to the need to lower the VAT on products intended for very young children, such as nappies. Po przeniesieniu ich do Trenera słownictwa będą dostępne wszędzie. Pielucha Proper noun gramatyka. Nie stosować w produktach niespłukiwanych, przeznaczonych do nakładania na skórę na obszarze przykrytym pieluchą u dzieci poniżej 3 roku życia. Zebrane słownictwo ukaże się w "Lista słówek". Not to be used in leave-on products designed for application on the nappy area of children under three years of age. Usługi handlu hurtowego i usługi związane z prowadzeniem sklepów detalicznych i za pośrednictwem światowych sieci informatycznych zwierząt i artykułów dla zwierząt, zwłaszcza, żywności, odzieży, obuwia, kapeluszy, uprzęży, obroży i smyczy, toreb i pokrowców do przenoszenia, łóżek, pościeli, materaców dmuchanych, worków i koców, domów i bud dla psów, misek do karmienia, bagażu, wyrobów sanitarnych i produktów kosmetycznych, toreb higienicznych i ich dodatków, majtek, pieluchomajtek, pieluch i wkładek, spinek, grzebieni, szamponów i odżywek do włosów, wody kolońskiej, perfum, do higieny słuchu, oczu, ust, kaczek do wc, łóż, zabawek i piłek. Wypróbuj nasze automatyczne tłumaczenie tekstu. Zobacz komputerowo wygenerowane tłumaczenia. Uwaga: słówka z tej listy słówek są dostępne jedynie w tej przeglądarce. Niech zacznie prać pieluchy. Więc, ty Hallo Welt.

dziecko nie siusia bez pieluchy

new baby dray pampers

Kłopot w tym, że pieluchy są za duże. But you, have you even baby-proofed your apartment or learnt how to change a diaper? Jak zawsze, należy dokładnie umyć ręce po zmianie pieluszki. Polish Jak użyć "nappy" w zdaniu. Polish Jak użyć "nappy bucket" w zdaniu. Jej torebka to tak naprawdę torba na pieluchy. Nie ma kupy pieluch. We are using the following form field to detect spammers.

słownik polsko-angielski

Otherwise your message will be regarded as spam. We are using the following form field to detect spammers. Polish pielesze pielgrzym pielgrzymka pielgrzymować pielić pielucha pieluchomajtki pieluchy pieluszka pieluszka jednorazowa pieluszki pielęgnacja pielęgnacja ciała pielęgnacja skóry pielęgnacyjny pielęgniarka pielęgniarka chirurgiczna pielęgniarka dyplomowana pielęgniarka pediatryczna pielęgniarka psychiatryczna pielęgniarka szkolna Na portalu bab. Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "pieluchy" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. Torby podróżne, torby na pieluchy , aktówki i wielofunkcyjne pudła do noszenia. Polish Jak użyć "nappies" w zdaniu. Zmieniłam pieluchę , odtwarzałam wideo dla genialnych niemowląt, dałam mu smoczek, ale nic nie pomagało. A to wam będzie za znak: znajdziecie niemowlątko uwinione w pieluszki , leżące w żłobie. Tłumaczenia występujące rzadziej. Przeszukaj słowniki. Odmiana Odmieniaj. A może wolisz pouczyć się nowych słówek? Obrazy z "pielucha" diaper, nappy. W szczególności potrzeba obniżenia VAT-u na produkty dla małych dzieci, w tym na pieluszki , natrafia na opór.

pieluchy - Tłumaczenie po angielsku - Słownik polsko-angielski Diki

  • Pielucha Proper noun gramatyka.
  • Przeszukaj słownik polski.
  • Ale to ty uczyłeś się wojskowej strategii, będąc jeszcze w pieluchach.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. Więcej tłumaczeń zawiera słownik rosyjski-polsko. Język strony en English pl Polski. For the wife, it is considered normal, but the husband gets asked why he spends half the day changing nappies and does he not feel this has set him back career-wise. Also, the category of pharmaceutical products is widened to cover all absorbent hygiene products, particularly children's nappies and medical equipment for the disabled. And, by the way, a recent study shows that mothers prefer the smell of the dirty diapers of their own baby. Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "pieluchy" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. To ważne żeby kochać dzieci i to żeby nie odstręczały nas np: brudne pieluchy. Gdym położył obłok za szatę jego, a ciemność za pieluchy jego;. A tak poza tym, ostatnie badania wykazują, że matki wolą zapach brudnej pieluchy swojego własnego dziecka. Jeśli idzie o tekst, nad którym mamy głosować, ze szczególnym zadowoleniem przyjmuję wniosek, by obniżyć VAT na pieluchy i usługi dla dzieci. Dla żony to normalne, lecz mąż wciąż słyszy pytania, czemu spędza pół dnia zmieniając pieluchy i czy nie ma wrażenia, że to opóźnia jego karierę zawodową. A narodzenie twoje takie: W dzień, któregoś się urodziła, nie urzniono pępka twego, i wodą cię nie obmyto dla ochędożenia, ani cię solą posolono, ani w pieluchy uwiniono. Poszerzona zostaje również kategoria produktów farmaceutycznych, o wszystkie pochłaniające środki higieniczne, szczególnie pieluchy dla niemowląt oraz sprzęt dla osób niepełnosprawnych. Przykłady jednojęzyczne Polish Jak użyć "pieluchy" w zdaniu. Polish Jak użyć "pielucha" w zdaniu. Polish Jak użyć "nappies" w zdaniu. Polish Jak użyć "diapers" w zdaniu. Polish Jak użyć "nappy" w zdaniu.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. Na portalu bab. Język strony en English pl Polski, translate pieluchy. In particular, translate pieluchy, there have been objections to the need to lower the VAT on products intended for very young children, such as nappies. Contacts of recent vaccinees should observe personal hygiene e. As always, please take care to wash your hands thoroughly after changing soiled nappies. Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "pieluszki" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. Translate pieluchy zawsze, należy dokładnie umyć ręce po zmianie pieluszki. A to wam będzie za znak: znajdziecie niemowlątko uwinione w pieluszkileżące w żłobie.

pampers 2 240

pieluchomajtki tena dla dorosłych 80 sztuki

pampers numeracja

Translate pieluchy. Jakie jest tłumaczenie "pieluchy" po angielsku?

Przykładowe przetłumaczone zdanie: Ale to ty uczyłeś się wojskowej translate pieluchy, będąc jeszcze w pieluchach. An absorbent garment worn by a baby, or by someone who is incontinent. Tłumaczenia występujące rzadziej. Zobacz komputerowo wygenerowane tłumaczenia. Tłumaczenia z alternatywną pisownią. Obecnie nie mamy tłumaczeń dla Pielucha w słowniku, translate pieluchy, może możesz je dodać? Pamiętaj, aby sprawdzić tłumaczenie automatyczne, pamięć tłumaczeniową lub tłumaczenia pośrednie. Tłumaczenie hasła "pielucha" na angielski diaper, nappy, didie to najczęstsze tłumaczenia "pielucha" na angielski. Ale to ty uczyłeś się wojskowej strategii, będąc jeszcze translate pieluchy pieluchach. You're the one who was learning military strategy in his diapers. Kłopot w tym, że pieluchy są za duże. I think the problem is, translate pieluchy, the nappies are just too big.

Powiązane zwroty — "pieluszki"

We are using the following form field to detect spammers. Please do leave them untouched. Otherwise your message will be regarded as spam. We are sorry for the inconvenience.

Zostań z nami w kontakcie. I saw parents with babies in their arms knocking each other over to get at powdered formula and diapers, translate pieluchy.

pieluchy tetrowe wady blog

sklep chemia pieluchy otwock

Author: Brakinos

3 thoughts on “Translate pieluchy

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *